Lemora & Minaltra vs VšĮ BC „Rhino“ (104:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“

2023 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 21:44 val., peržiūros: 221

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Lemora & Minaltra“ (6-0) ir VšĮ BC „Rhino“ (1-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje vieną po kitos greitas atakas rengusi „Lemora & Minaltra“ iškart tolo 17:5. Vėliau šeimininkai pridėjo dar ir kelis tritaškius, kas leido pasibaigus pirmajam kėliniui jau būti priekyje 30:11.

Antrojo kėlinio pradžioje BC „Rhino“ keliais tolimais metimais artėjo iki 32:20. Visgi, vėliau svečių puolimas užstrigo, o ir toliau vieną po kitos greitas atakas rengusi „Lemora & Minaltra“ įpusėjus susitikimui pirmavo 53:22.

Trečiajame kėlinyje po trijų R. Balčiaus tritaškių šeimininkai tolo iki 68:31. Visgi, rezultatyvus V. Kamarūno žaidimas leido svečiams kiek artėti. Po trijų kėlinių 78:47.

Ketvirtame kėllinuke abi ekipos ramiai užbaigė rungtynes, kurios baigėsi rezultatu 104:67 (30:11, 23:11, 25:25, 26:20).

Yarik Kurapau

„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)