Coca-Cola vs Rimo & Patikima linija (67:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įmonių lygoje ‒ nelengva „Coca-Colos“ pergalė

2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 376

Sekmadienį, vasario 12 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 2 etapo Įmonės lygos D pogrupio varžybos tarp "Coca-Cola " ir "Rimo & Patikima linija".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, nei viena komanda neįgavo jokio didesnio pranašumo ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 16:15 "Coca-Colos" komandos naudai. Geresnė "Coca-Colos" atkarpa privertė priešininkus imti minutes pertraukėlę, prieš kurią jie susikrovė 8 taškų pranašumą. Po jos grįžę "Rimo & Patikima linija" taikliais tritaškiais sumažino atsilikimą iki 4 taškų 35:31.

Antroje pusėje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė ir "Coca-Cola" stipriai pabėgo į priekį. Atstumas tarp komandų buvo beveik 20 taškų, tačiau "Rimo & Patikima linija" nesustojo ir po truputį stengėsi mažinti skirtumą ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 55:43. "Rimo & Patikima linija" krepšininkai sugebėjo visiškai panaikint pranašumą ir varžybos tapo lygios. Bet kuri komanda galėjo laimėt varžybas, bet sėkmingiau sužaidė R.Mačiulaičio vedami "Coca-Colos" krepšininkai, kurie laimėjo rezultatu 67:61 (16:15, 19:16, 20:12, 12:18).

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Ričardas Mačiulaitis, 12 pridėjo Arminas Rimkus. Pralaimėtojams 25 taškus surinko Laurynas Bunys.

Įmonių lygoje ‒ 5 „Omegos“ pergalė (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:15 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Rimo & Patikima linija“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)II-ąjį etapą „Coca-cola“ pradėjo pergale (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)Praktiškai visas rungtynes kontroliavusi „Coca-Cola“ ekipa iškovojo pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Freda“ iškovojo lengvą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:23 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ komandos pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 20:31 val.)