Coca-Cola vs TransUnion (73:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ nelengvoje kovoje privertė pasiduoti „TransUnion“

2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 332

Lapkričio 13 d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „Coca-Cola“ (0-1) ir „TransUnion“ (0-0) ekipų.

Rungtynes „Coca-Cola“ pradėjo nedideliu spurtu 7:0. Bet į tai „TransUnion“ taip pat atsakė spurtu 0:8 ir persvėrė rungtynių rezultatą. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė po kelis tikslius metimus, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 12:11.

Antrojo kėlinio pradžia geriau susiklostė šeimininkams, kurie po A. Jaro metimo iš vidutinio nuotolio tolo 22:15. Bet po minutinės pertraukėlės grįžę „TransUnion“ žaidėjai pelnė šešis taškus be atsako ir vėl priartėjo iki minimumo. Visgi, kėlinį sėkmingiau pabaigė „Coca-Cola“, kuri įpusėjus susitikimui buvo priekyje 31:25.

Trečiajame kėlinuke „TransUnion“ ekipą į priekį traukė M.Marcinkus, po kurio metimų vėl svečiai priartėjo iki minimumo 38:37. Visgi, trys V. Stočkaus tritaškiai per kėlinuką vėl leido „Coca-Cola“ kiek nutolti. Po trijų kėlinių 53:46.

Lemiamo kėlinio viduryje šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre. Galutinis susitikimo rezultatas 73:57 (12:11, 19:14, 22:21, 20:11).

7 rezult. perd.

„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.)Lygioje kovoje „TransUnion“ iškovojo pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Coca-Cola“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos išsiveža septynių taškų pranašumą prieš „TransUnion“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Plastena“ dar kartą įveikė „TransUnion“ ir keliauja tolyn (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:17 val.)