Remza vs KM Steel Service (95:55)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 234

Kovo 12 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (11-4) ir „KM Steel Service“ (9-5) ekipų.

Pirmajame rungtynių kėlinuke P.Stasiulionis ir K.Dmitrijevas kartu sudėjus įmetė 17 taškų, o tai leido „Remza“ ekipai kėlinį laimėti 21:16.

Antrajame kėlinyje po S.Korolkov tritaškio svečių deficitas mažėjo iki dviejų taškų, tačiau tada šeimininkai spurtavo 12:0, kas jiems leido įpusėjus susitikimui pirmauti dviženkliu pranašumu 45:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje K.Damijonaitis pelnė aštuonis taškus, o „Remza“ tolo iki 58:32. Vėliau šeimininkai pelnė dar 12 taškų paeiliui, o po trijų kėlinių jau buvo priekyje 70:35.

Ketvirtame kėlinyje „Remza“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 95:55 (21:16, 24:12, 25:7, 25:20).

9 taškai

Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)„Freda“ atsigavo po vakarykščio triuškinamo pralaimėjimo ir įveikė „KM Steel Service“ (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Remza“ itin lengvai susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 19:35 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 21:51 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)Po atkaklios kovos „KM Steel Service“ palaužė „Manvestą“ (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Remza“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 21:37 val.)