Remza vs Freda (72:60)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 23 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą

2023 gegužės 23 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 298

Gegužės 23 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės lemiamos pusfinalio rungtynės tarp „Remza“ ir „Freda“ ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Remza“, kurie iškart šovė į priekį 15:2. Visgi, „Freda“ dėka trijų taiklių tolimų metimų artėjo iki 26:19.

Antrajame kėlinyje po dviejų iš eilės tritaškių „Remza“ didino savo persvarą iki 36:21. Nors svečiai mažino labai greitai deficitą iki devynių, tačiau šeimininkai iškart vėl grąžino turėtą penkiolikos taškų pranašumą. Įpusėjus susitikimui 45:30.

Trečiajame kėlinyje po K. Damijonaičio tritaškio „Remza“ tolo iki 52:33. Bet tada „Freda“ vienos atakos metu įmetė septynis taškus, kas leido artėti iki 55:45.

Lemiamame kėlinuke „Remza“ išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo kelialapį į Įmonių lygos Didžiosios taurės finalą. Galutinis susitikimo rezultatas 72:60 (26:19, 19:11, 10:15, 17:15).

7 išpr. praž.

„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)„Rezma“ lengvai susitvarkė su lyderio anksti netekusia „Freda“ (2023 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Remza“ itin lengvai susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 19:35 val.)Antroje rungtynių pusėje tritaškiais prapliupusi „Plastena“ įveikė „Freda“ ekipą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Remza“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 21:37 val.)