„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)1682,00
2Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)871,14
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)881,00
4Artūras Kaminskas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)871,14
5Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)7100,70
6Rytis Sadauskas (Promatecha, Įmonių lyga)7100,70
7Tomas Šorius (Sparta, II lyga)780,88
8Vytautas Čypas (Limobus & Veiksa, Įmonių lyga)7110,64
9Justinas Pileckas (GZP, I lyga)780,88
10Antanas Apulskis (Donelaičio, Įmonių lyga)780,88
11Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, II lyga)790,78
12Šarūnas Urbaitis (Kauno Rami, II lyga)661,00
13Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)690,67
14Donatas Maciulevičius (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)680,75
15Jokūbas Meškauskas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)661,00
16Laurynas Senkus (Omega, Įmonių lyga)690,67
17Tadas Miliūnas (Birštono SC „Olimpas“, II lyga)651,20
18Naurius Kavaliauskas (R2P Sport, I lyga)651,20
19Mantas Stankevičius (Plastena, Įmonių lyga)670,86
20Dalius Grušauskas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)661,00
21Laurynas Chalytovas (SDG & Gym+ & Audrokesta, Įmonių lyga)661,00
22Ignas Linartas (Arko (skola), II lyga)680,75
23Jokūbas Meškauskas (UNO, II lyga)661,00
24Justinas Pocius (Donelaičio, Įmonių lyga)690,67
25Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)690,67

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)5887,25
2Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)4595,00
3Vytautas Kamarūnas (BC „Rhino“, II lyga)4476,29
4Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, II lyga)4385,38
5Deividas Kisielius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)4294,67
6Matas Antanaitis (Gemavila, II lyga)3984,88
7Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)3784,63
8Rimas Petraška (Valpainiai, II lyga)3794,11
9Justas Bagurskas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3694,00
10Julius Fiodorovičius (Vilmista, Įmonių lyga)3694,00
11Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)35103,50
12Matas Stankūnas (Lemora & Minaltra & Volinta Energy, Įmonių lyga)35103,50
13Julius Kigas (R2P Sport, I lyga)3465,67
14Deividas Prieskienis (BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt, II lyga)3484,25
15Aivaras Kelpšas (Vilmista, Įmonių lyga)3484,25
16Laurynas Varnas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3384,13
17Paulius Špokas (Pikenpokas, II lyga)33103,30
18Rokas Tarcijonas (Marex Boats, Įmonių lyga)3284,00
19Vytautas Bereiša (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)32103,20
20Tomas Vaitkus (Kautech ‒ 2, II lyga)3193,44
21Donatas Čerkevičius (Robotukų Armija, II lyga)2983,63
22Šarūnas Virbalas (Marex Boats, Įmonių lyga)2993,22
23Aidas Ivanauskas (Promatecha, Įmonių lyga)2993,22
24Matas Edgaras Staniukaitis (KSM '93 ‒ Bulvaras, II lyga)2993,22
25Povilas Masikonis (Marex Boats, Įmonių lyga)2993,22

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mindaugas Samuolis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)250,40
2Ričardas Brovka (Omega, Įmonių lyga)270,29
3Jonas Snudaitis (Vilmista, Įmonių lyga)280,25
4Aidas Makūnas (Remza, Įmonių lyga)280,25
5Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“ (skola), II lyga)290,22
6Adrijus Žitkus (Plastena, Įmonių lyga)290,22
7Vytautas Stočkus (Coca-Cola, Įmonių lyga)2100,20
8Kipras Sirtautas (BC „Game On“, II lyga)2100,20
9Andrius Gudiškis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)2100,20

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Emilijus Alminas (BC „Rhino“, II lyga)8 (65 min.)9
2Elvinas Matulevičius (Marex Boats, Įmonių lyga)7 (91 min.)10
3Emilis Čepulis (Manvesta, Įmonių lyga)6 (47 min.)6
4Edvinas Barkauskas (TransUnion, Įmonių lyga)6 (40 min.)7
5Arūnas Špokauskas (Manvesta, Įmonių lyga)6 (29 min.)7
6Rytis Ruzgys (Kautech ‒ 2, II lyga)6 (19 min.)6
7Deividas Prieskienis (Promatecha, Įmonių lyga)5 (122 min.)8
8Viktoras Albrektas (Pikenpokas, II lyga)5 (99 min.)10
9Ramūnas Žebrauskas (Limobus & Veiksa, Įmonių lyga)5 (78 min.)8
10Gediminas Petkus (KrepsinioFanai.lt, II lyga)5 (72 min.)7
11Antanas Levickas (Pikenpokas, II lyga)5 (67 min.)8
12Raimondas Viskantas (Skroblų alėja, II lyga)5 (65 min.)9
13Deimantas Dadurka (Vilmista, Įmonių lyga)5 (60 min.)7
14Eitvydas Jurkevičius (Klausučių alaus darykla, II lyga)5 (52 min.)8
15Vaidas Pėstininkas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)5 (50 min.)8
16Tadas Rimavičius (Promatecha, Įmonių lyga)5 (48 min.)9
17Remigijus Rapalas (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)5 (47 min.)9
18Eimantas Vainiūnas (BC „Rhino“, Įmonių lyga)5 (46 min.)7
19Lukas Teišerskis (TransUnion, Įmonių lyga)5 (43 min.)6
20Aurimas Kaunas (BC „Rhino“, II lyga)5 (40 min.)6
21Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)5 (35 min.)6
22Almantas Raguckas (BC „Rhino“, II lyga)5 (32 min.)6
23Andrius Rimavičius (Promatecha, Įmonių lyga)5 (31 min.)10
24Liutauras Juodelis (MB „TR Project“, II lyga)5 (31 min.)6
25Mindaugas Šalašavičius (Manvesta, Įmonių lyga)5 (23 min.)6
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu