Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Donelaičio (75:71)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“

2022 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 361

Ketvirtadienį, Balandžio 7 dieną, 20:40 val., Kauno kolegija sporto salėje įvyko Įmonių lygos, antrosios aštuntfinalio rungtynės kur susitiko komandos „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (šeimininkai) ir Donelaičio“ (svečiai).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 3:0, tačiau svečiai greitai atsilygino nuo pačiu ir žaidimas vyko taškas į tašką. Sužaidus penkias minutes šeimininkai buvo pabėgę 5 taškais į priekį ir per likusi laiko beveik niekas nesikeitė ir šį ketvirtį laimėjo „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ rezultatu – 22:10. Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų naudai, o svečiams sunkiai sekėsi susižaisti. Sužaidus dvi minutėms šeimininkai vis labiau tolo nuo priešininkų – 40:23. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki 11 taškų – 42:31.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Šeimininkai nuo pat pradžių buvo užsivedę ir vėl susikrovė 14 taškų pranašumą. Svečiai atsigavo per aštuntąją minutę ir jau sumažino atsilikimą iki 9 taškų, likus paskutinei minutei po trijų ketvirčių skirtumas tarp komandų pakito nežymiai – 57:43. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečių komanda pradėjo mažinti savo atsilikimą ir labiau spausti varžovus į kampą. Sužaidus 8 minutes šeimininkams sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį, tačiau jie nepasidavė priešininkų spaudimui ir bandė išlaikyti pergalę savo rankose. Nors šiandienos rungtynes laimėjo „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“, tačiau į kitą etapą žengia Donelaičio“ komanda . Galutinis rezultatas šeimininkų naudai – 75:71.

5 rezult. perd.

Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)Antrame kėlinyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ perėmė rungtynių kontrolę ir užtikrintai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (62:86) (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:33 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)