Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Hidraulinės sistemos (81:86)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 20:48 val., peržiūros: 450

Sekmadieni, gegužės 15 Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės 2 ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų- Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ bei svečių- Hidraulinės sistemos.

Pirmas kėlinys buvo rezultatyvus. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 17:22. Antrajame kėlinyje, puikus V. Kamarūno žaidimas puolime (16 tšk), leido šeimininkams po dviejų kėlinių išsinešti trapų 1 taško pranašumą-44:43.

Trečiajame kėlinyje geriau sekėsi Hidraulinės sistemos. Realizavę 8 metimus iš žaidimo, svečiai susigrąžino persvarą: 63:66. Ketvirtajame kėlinyje geresnę koncentraciją parodę svečiai, susitvarkė su rungtynių įtampa bei iškovojo sunkią pergalę rezultatu: 81:86 (17:22, 27:21, 19:23, 18:20).

Mindaugas Samuolis

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)