Kelių priežiūra vs Donelaičio (74:94)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“

2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 409

Trečiadieni, gegužės 18 diena, Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų- "Kelių priežiūra" bei svečių- "Donelaičio".

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė rezultatyviai tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 15:22. Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo tolti. Realizavę 11 metimų iš žaidimo, „Donelaičio“ greitai susikrovė dviženklį pranašumą: 32:48.

Trečiajame kėlinyje geras E. Ramanausko žaidimas puolime (12 tšk) leido šeimininkams šiek tiek sumažinti skirtumą tarp komandų- 52:67. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. Gerą taiklumą bei komandinį žaidimą demonstravę svečiai, šventė užtikrintą pergalę rezultatu: 74:94 (15:22, 17:26, 20:19, 22:27).

Ovidijus Kazlauskas

Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2022 sausio 02 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)