Saldoga ‒ Košmaras vs Coca-Cola (92:93)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Dviejų pratęsimų trileryje ‒ „Coca ‒ Cola“ pergalė

2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 338

Ketvirtadienį, lapkričio 18 dieną, V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Saldoga – Košmaras“ bei svečių „Coca-Cola“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie kelias atakas užpuolė iš greitų atakų ir įgijo kiek didesnį pranašumą. Vėliau krepšys atsirišo svečių ekipai. Jie pataikė kelis tolimus metimus ir netrukus pavijo savo varžovus, o pačioje ketvirčio pabaigoje ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:16. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Saldoga – Košmaras“, kurie įgijo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Coca-Cola“ dar sugebėjo sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:30.

Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai vėl įgijo šešių taškų pranašumą. Vėliau svečiai vėl pavijo savo varžovus ir abi komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus, bet ketvirčio pabaigoje geriau atrodė „Coca-Cola“, kuri įgijo nedidelį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:50. Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie gana greitai įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau „Saldoga – Košmaras“ mažino savo atsilikimą mažais žingsniais. Likus žaisti mažiau, kaip minutei, skirtumas buvo dar penki taškai, tačiau lemiamu metu šeimininkai žaidė sėkmingiau ir likus 15-ai sekundžių, sugebėjo išlyginti rezultatą. Lemiamas svečių išpuolis buvo nesėkmingas ir komandos kėlėsi į pratęsimą. Rezultatas po pagrindinio laiko buvo 67:67.

Pratęsimą „Coca-Cola“ pradėjo 7:0 spurtu ir kurį laiką kontroliavo situaciją. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, „Saldoga – Košmaras“ vėl kilo į lemiamą šturmą ir likus 18-ai sekundžių lygino rezultatą. Šeimininkai apsigynė ir jiems liko dvi sekundės išsigelbėti. Jų išpuolis buvo nesėkmingas ir komandos kėlėsi į antrąjį pratęsimą. Rezultatas po pirmojo pratęsimo buvo 81:81.

Antrojo pratęsimo metu komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rungtynių likimas vėl sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir šįkart nugalėtojas išaiškėjo. „Coca-Cola“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 92:93.

Tomas Gudas

Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Coca-cola“ komandos pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Remza“ nugalėjo aktyviai besipriešinusius „Coca ‒ Colą“ (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)