Freda vs Rimo & Patikima linija (94:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“

2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 338

Sausio 10 dieną Jachtklubo sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Freda" priemė svečius "Rimo & Patikimą liniją". "Freda" buvo laimėję septynis kartus ir kartą pralaimėję. "Rimo & Patikima linija" savo sąskaitoje turėjo aštuonis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė labai nerezultatyviai. Daug atakų baigdavosi klaidomis. Sužaidus tris minutes rezultatu 3:0 pirmavo "Freda". Netrukus "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės (5:0). Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė "Rimo & Patikima linija" (5:3). Netrukus "Freda" pradėjo tolti nuo varžovų. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 12 taškų (17:5). Kėlinio pabaigoje "Freda" padidino persvarą iki 17 taškų (28:11).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais 31:18. Ketvirtą minutę "Freda" padidino persvarą iki 17 taškų (35:18), o "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 17 taškų (26:43).

Per pirmas tris trečio kėlinio minutes skirtumas išaugo iki 21 taško (51:30). Sužaidus keturias minutes "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės (53:30). Kėlinio antroje pusėje "Fredos" persvara padidėjo iki 31 taško (68:37). Ketvirtame kėlinyje "Fredos" persvara nekėlė abejonių, o šeimininkai toliau aktyviai žaidė tiek puolime tiek gynyboje. Rungtynės baigėsi rezultatu 94:63.

Linas Ratautas

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)