Kelių priežiūra vs SDG & Gym+ & Volinta Group (56:62)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“

2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 19:43 val., peržiūros: 502

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "SDG & Gym+ & Volinta Group".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 15:16). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Ne viena komanda nenusileido tiek gynyboje, tiek puolime, tačiau ketvirčio pabaigoje"SDG & Gym+ & Volinta Group" ekipa sužaidė keletą geresnių atkarpų ir susikrovė rekordinį pranašumą – 23:28

Po ilgosios pertraukos pradėjo ryškėti "SDG & Gym+ & Volinta Group" pranašumas, bet "Kelių priežiūra" puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką "SDG & Gym+ & Volinta Group" sugebėjo atsitiesti ir atstatė 7 taškų pranašumą ( 38:45). Lemiamame kėlinyje "Kelių priežiūra" nesugebėjo perlaužti rungtynių į savas rankas ir "SDG & Gym+ & Volinta Group" po atkaklios kovos įveikė varžovus, rezultatu – 56:62 (15:16, 8:12, 15:17, 18:17)

9 taškai

Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)„SDG & GYM + & Volinta Group“ antrą kartą įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:25 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ įklimpo „Donelaičio“ ekipos gynybos gniaužtuose (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)