Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Lemora & Minaltra (91:98)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 21:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Aštuoni L. Palivano blokai vainikavo „Lemora & Minaltra“ pergalę prieš Menų kambarys ‒ BC „Rhino“

2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 23:10 val., peržiūros: 382

Lapkričio 28 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės tarp šeimininkų Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (1-1) ir „Lemora & Minaltra“ (1-0).

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos – abi ekipos daugiau orientavosi į puolimą nei į gynybą ir pirmąjį kėlinį baigė esant rezultatui 25:27.

Antrajame kėlinyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ ekipą į priekį patraukė V.Kamarūnas, tačiau „Lemora & Minaltra“ į priekį šeimininkų nepaleido ir įpusėjus susitikimui po spurto kėlinio pabaigoje nutolo – 42:52.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai labai greitai kirpo varžovų persvarą ir išlygino rezultatą. Visgi, „Lemora & Minaltra“ keliais tritaškiais vėl kiek nutolo. Po trijų kėlinių – 65:71.

Ketvirto kėlinio pradžioje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ spurtu 8:0, po kurių šeimininkai išsiveržė į priekį. Bet tada „Lemora & Minaltra“ pataikė du tritaškius iš eilės ir pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 91:98 (25:27, 17:25, 23:19, 26:27).

Paulius Balčiūnas

Aštunfinalį „Donelaičio“ pradėjo pergale prieš Menų kambarį ‒ BC „Rhino“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:08 val.)Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“ (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 20:12 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 21:47 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)