Omega vs SDG & Gym+ & Volinta Group (74:93)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„SDG & GYM + & Volinta Group“ antrą kartą įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį

2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 345

Gegužės 4 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos Didžiosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priemė svečius "SDG & GYM + & Volinta Group". Pirmas serijos rungtynes buvo laimėję "SDG & GYM + & Volinta Group".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus tris minutes rezultatu 3:5 pirmavo "SDG & GYM + & Volinta Group". Sužaidus pusę kėlinio vis dar pirmavo svečiai (9:15). Kėlinio pabaigoje "Omega" pasivijo varžovus (19:19).

Trečią antro kėlinio minutę "SDG & GYM + & Volinta Group" turėjo vieno taško persvarą (24:25). Netrukus persvarą įgijo "SDG & GYM + & Volinta Group" ir pamažu ją didino. Sužaidus du kėlinius 15 taškų persvarą turėjo "SDG & GYM + & Volinta Group".

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai (43:60), o ketvirtą minutę "Omega" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "SDG & GYM + & Volinta Group", kurie dar šiek tiek padidino persvarą (53:69). Ketvirtame kėlinyje "SDG & GYM + & Volinta Group" užtikrintai išlaikė persvarą ir iškovojo vietą pusfinalyje (74:93).

12 atk. kam.

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą žengė „Kaunas Metal“ (60:59) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ įklimpo „Donelaičio“ ekipos gynybos gniaužtuose (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:59 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group gan nesunkiai pradėjo seriją ir nukovė „Promatik“ (85:60) (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)