Rimo & Patikima linija vs SDG & Gym+ & Volinta Group (46:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rimo & Patikima linija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (46:69)

2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 21:05 val., peržiūros: 276

2021 gruodžio 20 d., Pirmadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai "Rimo & Patikima linija" ir svečiai „SDG & Gym+ & Volinta Group“.

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ puikiai startavo rungtynių pradžioje (0:9), šeimininkai net pirmas 5-ias minutes buvo be taškų ir tai lėmė, kad po pirmųjų dešimt minučių svečiai turėjo dviženklį pranašumą (8:20). Antrąjame kėlinyje svečiai ir toliau dominavo aikštėje, tačiau vienas L. Bunio ir net keturi M. Rudžionio tolimi metimai greitai sugrąžino „Rimo & Patikima linija" komandą į rungtynes ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik porą metimų (29:33).

Trečiąjį kėlinį vėl kiek geriau pradėjo „SDG & Gym+ & Volinta Group“ kurie spurtu 2:12 susigrąžino dviženklį pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį kortas laikė savo rankose (39:52). Nors svečiai pirmas tris ketvirčio minutes ir nepelnė taškų, „Rimo & Patikima linija“ tuo nepasinaudojo, nes krepšys buvo ir patiem užrištas. Tik 4 pelnyti taškai per lemiamą ketvirtį neleido labiau pasipriešinti varžovams ir pergalę šventė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ rezultatu 46:69 (8:20, 21:13, 10:19, 7:17).

Gediminas Šuklevičius

„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Kaunas Metal“ po permainingos kovos laimėjo dvikovą prieš “SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 balandžio 05 d., antradienis, 23:19 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)