Raben Lietuva vs Vilmista (41:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 21:21 val., peržiūros: 778

Trečiadienį Garliavos A.Mitkaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Raben Lietuva“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „Vilmista“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis įgijo dviženklį pranašumą ( 7:20). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Raben Lietuva“ toliau niekaip neįveikė varžovų zoninės gynybos, o svečiai su kiekviena minute didino pranašumą – 14:42

Po ilgosios pertraukos toliau aikštelės šeimininkai niekaip neatrado savojo žaidimo, o „Vilmista“ toliau įrodinėjo, kad yra verti triuškinančio pergalės ir svečiai iškovojo gan lengvą pergalę, rezultatu – 41:84 (7:20, 7:22, 10:22, 17:20)

Po laimėtų rungtynių „Vilmistos“ ekipos žaidėjas, R.Calkevičius, apie triuškinančią pergalę kalbėjo:
„Susikaupimas, ryžtas. Atkovoti kamuoliai gynyboje bei geras nusiteikimas.“

„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.) „Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Vilmista“ įveikė „Telia“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)