Omega vs Kelių priežiūra (109:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“

2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 983

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Xiaomi" pirmenybių ( šešioliktfinalio) rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ir "Kelių priežiūra".

Rungtynės prasidėjo svečių tritaškiais metimais, tačiau "Omega" sugebėjo atsitiesti ir greitomis atakomis persverti rezultatą į savas rankas ( 24:21). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau aikštelės šeimininkai toliau išnaudojo puikiai greitas atakas ir besibaigiant kėlinukui komandas skyrė dviženklis pranašumas – 48:35.

Po ilgosios pertraukos "Omega" toliau demonstravo puikų žaidimą, kur varžovai neturėjo šansų pasipriešinti greitam šeimininkų puolimui ( 76:44). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir "Omega" iškovojo triuškinančią pergalę, kur jų laukia "Remzos" išbandymas – 109:59 (24:21, 24:14, 28:9, 33:15)

Po laimėtų rungtynių "Omegos" ekipos treneris teigė:

"Smagiai pasižaidėme. Džiaugiamės triuškinančia pergale."

Artūras Kaminskas

„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Nemunu“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)