Džinsų sklepas vs Tiki & ITAB (77:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“

2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 784

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Xiaomi" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Džinsų sklepas" ir "Tiki & ITAB".

Rungtynės prasidėjo vangiai. "Tiki & ITAB" ekipa puolimą statė ant tolimų metimų, kur sunkiai sekėsi realizuoti metimus, o "Džinsų sklepui" niekaip nesisekė niekaip įsivažiuoti puolime ( 14:15). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai įsivažiavo puolime, o svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 20:32). Per likusį laiką M.Sinkevičius toliau žaidė nesustabdomai, o "Džinsų sklepas" išsaugojo susikrautą pranašumą - 38:31

Po ilgosios pertraukos "Tiki & ITAB" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, kur panaikino dviženklį pranašumą ir komandas skyrė tik 5 taškai ( 65:60). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, bet "Džinsų sklepas" puikiai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 77:73 (14:15, 24:16, 27:29, 12:13)

Po laimėtų rungtynių "Džinsų sklepo" treneris, J.Kaškelis, teigė:

"Daug sportavom vasarą, kur sportas pasiteisino. Keliaujam toliau į aštuntfinalį."

Vilius Narbutas

Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)„Džinsų sklepas“ pasiekė triuškinančią pergalę (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:50 val.)