Glasma Service vs Lemora & Minaltra & Deirama (79:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką

2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val., peržiūros: 959

Ketvirtadienį, vasario 5 d., Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Glasma Service“ (6-11) ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ (13-3) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje R.Petraška pataikė tris tolimus metimus, kurie iškart leido šeimininkams įgyti dviženklę persvarą. Visgi, kėlinio antroje pusėje „Lemora & Minaltra & Deirama“ šiek tiek priartėjo – 24:17.

Antro kėlinio pradžioje po L. Damušio metimų svečiai priartėjo iki dviejų taškų. Nors ir toliau L.Damušis traukė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą į priekį, bet į tai „Glasma Service“ turėjo savų kontraargumentų – rezultatyviai sužaidė V.Sajekas ir šeimininkai kiek nutolo – 46:39.

Trečiajame kėlinyje po L. Macijausko tolimo metimo „Lemora & Minaltra & Deirama“ išsiveržė į priekį – 47:48 ir perėmė rungtynių iniciatyvą. Po trijų kėlinių svečiai buvo priekyje 53:58.

Lemiame kėlinuke „Glasma Service“ persvėrė rungtynių rezultatą ir likus trims minutėms pirmavo penkiais taškais. Nors „Lemora & Minaltra & Deirama“ priartėjo dar iki minimumo, tačiau V. Sajeko metimai atnešė pergalę „Glasma Service“ krepšininkams. Galutinis susitikimo rezultatas 79:75 (24:17, 22:22, 7:19, 26:17).

„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)„Freda“ privertė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus patirti antrą pralaimėjimą sezone (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Įmonių lygoje: penkiese žaidę „Festo“ krepšininkai nusileido „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:44 val.)