Raben Lietuva vs TransUnion (54:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Raben Lietuva“ turėjo pripažinti „TransUnion“ ekipos pranašumą

2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 860

Garliavos A.Mitkaus pagrindės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Raben Lietuva“ ir „TransUnion“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 16:18). Antrame kėlinyje toliau komandas skyrė tik vienas metimas, tačiau kėlinuko pabaigoje „TransUnion“ surengė spurtą, kur šeimininkai privalėjo išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „TransUnion“ išsaugojo 8 taškų pranašumą – 28:36

Po ilgosios pertraukos „TransUnion“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti šios pergalės ir pranašumas išaugoiki dviženklio. Per likusį laiką tarp komandų užvirė nervų kova, tačiau tai „Raben Lietuva“ nesumažino skirtumo ir svečiai priekyje buvo 18 taškų ( 35:53). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau „Raben Lietuva“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir skirtumas ištirpo 12 taškų. Vis dėlto, per likusį laiką „TransUnion“ išsaugojo pranašumą, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 54:64 (16:18, 12:18, 7:17, 19:11)

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.) „Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ krepšininkai pripažino „Plastenos“ pranašumą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Raben Lietuva“ iškovojo svarbią pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)