Kaunas Metal vs Cramo (63:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 23:26 val., peržiūros: 929

Lapkričio 6-tosios vakare vyko įmonių lygos reguliarojo sezono pirmo etapo rungtynės tarp „Cramo“ ir „Kaunas metal“. Tik po atkaklios kovos „Kaunas metal“ turėjo pripažinti „Cramo“ ekipos pranašumą rezultatu 63:69 (13:17, 10:12, 19:25, 21:15).

Pirmąjame kėlinyje siautėjo „Cramo“ ekipos krepšininkas Dainius Balkus. 10 jo taškų leido atitrūkti ir geriau pradėti rungtynes 17:13. Visgi antrasis kėlinys pasižymėjo ypatingu nerezultatyvumu. Abiejų komandų metimai skriejo pro šalį ir ketvirtis baigtas beveik apylygiai. Per ilgąją pertrauką pailsėjusios ekipos grįžo su trenksmu. Abiejoms komandoms radus po lyderį, užvirė įnirtinga kova ir taškų lenktynės. Visgi taikliau dvitaškius metusi „Cramo“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą (54:42). Ir nors jau atrodė, jog „Kaunas metal“ ekipai nebepavyks prisivyti varžovų – nieko panašaus. Laimėta kova po krepšiu ketvirtame kėlinyje leido ne tik sumažinti atsilikimą, bet likus 3 minutėms alsuoti priešininkui į nugarą (59:62). Vis dėlto kelios klaidos puolime per paskutines minutes tapo kertinėmis klaidomis, neleidusiomis pasiekti pergalės.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62) (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)Šeši A. Dabožinsko tritaškiai per vieną kėlinį vainikavo „Freda“ ekipos pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:16 val.)P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)