Telia vs Artilerijos batalionas (65:50)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Telia“ pavogė pergalę iš „Artilerijos bataliono“

2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 21:34 val., peržiūros: 643

Lapkričio 25 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Telia“ (šeimininkai) ir „Artilerijos batalionas“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 65:50 (11:21, 7:20, 25:6, 22:3).

Rungtynės prasidėjo „Artilerijos bataliono“ spurtu 9:2. Svečiai nesunkiai rinkosi taškus po varžovų krepšiu, kitoje aikštelės pusėje „Telia“ krepšininkai bandė prisitaikyti tritaškius metimus, tačiau beveik visi skrido pro šalį. Po pirmojo kėlinuko priekyje „Artilerijos batalionas“ rezultatu 11:21. Antrojo kėlinio pradžioje komandos susikibo kiek rimčiau. Beveik pusę kėlinio vyko apylygis žaidimas, tačiau šeimininkų nenaudai skirtumas nemažėjo. Dar blogiau atsitiko antroje kėlinio pusėje, kai „Telia“ vėl ėmė šaudyt pro šalį, o „Artilerijos batalionas“ tuo pasinaudoję nepasikuklino ir susikrovė 23 taškų pranašumą.

Trečiojo kėlinio pradžioje situacija aikštelėje nesikeitė. „Telia“ toliau sunkiai rinko taškus, bet ir svečiams, apsikeitus krepšiais, sunkiai sekėsi pralaužti naują tinklelį. Iki kėlinuko vidurio „Telia“ pavyko sumažinti deficitą keturiais taškais, tačiau po varžovų minutinės pertraukėlės sekė du taiklūs Manto Maslenikovo tolimi metimai, kurie užvedė visą komandą neįtikėtinam spurtui. Pasimetę „Artilerijos batalionas“ ėmė klysti puolimę, atiduodami labai brangius kamuolius varžovams, kurie pavertė periimtus kamuolius taškais. Iki kėlinuko galo „Telia“ visiškai ištirpdė varžovų pranašumą iki 4 taškų (43:47). Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo ta pačia nata. Toliau skriaudė varžovus tolimais metimais ir didino pranašumą. Savo ruožtu varžovai buvo visiškai psimetę paskutiniame kėlinyje. Atrodė, jog nesupranta kas darosi ir stengėsi desperatiškais metimais taisyti situacija, tačiau visi metimai skrido pro šalį, komandą per paskutinį ketvirtį įmetė tik 3 taškus ir atidavė pergalę „Telia“ rezultatu 65:50.

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)Įmonių lygos pirmenybėse: įtikinama „Kelių priežiūra“ pergalė prieš “Artilerijos batalionas“krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 22:05 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)