Lemora & Minaltra & Deirama vs Festo (82:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:31 val., peržiūros: 797

Trečiadienį, kovo 4 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Lemora & Minaltra & Deirama“ bei svečių- „Festo“. Tręčiajame kėlinyje pabėgę šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 82:76 (16:12, 16:28, 24:8, 26:28)

Pirmas kėlinys prasidėjo apylygiai. Abejos komandos pradėjo kietai žaisti nuo pirmųjų minučių. To pasekoje rezultatas kėlinio pabaigoje išliko kunkurencingas- 16:12. Antrajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti rezultatyviai. „Festo“ pasinaudodami varžovų klaidomis pradėjo realizuoti dvitaškius greitomis atakomis, tai svečiams leido po dviejų kėlinių turėti aštuonių taškų pranašumą- 32:40.

Trečiajame kėlinyje taip pat vyko įtemta kova. Nei viena komandą nenorėjo atsilikti. Gerą kėlinį sužaidęs E.Aukštikalnis(11tšk) leido šeimininkams po trečiojo kėlinio turėti aštuonių taškų pranašumą- 56:48. Ketvirtajame kėlinyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ vis laikė dviženklį pranašumą, tai leido kontroliuoti likusį rungtynių laiką. „Festo“ rungtynių gale dar bandė vytis varžovus, tačiau jau buvo per vėlu. Galutinis rungtynių rezultatas- 82:76.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)