Hidraulinės sistemos vs Vėjų linija & Garliavos duona (93:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 14 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą

2020 rugsėjo 14 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1031

Pirmadienį, rugsėjo 14 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos aštuntfinalio rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po L. Čekavičiaus septynių taškų paeiliui „Hidraulinės sistemos“ iškart nutolo – 14:7. Vėliau kiek atgijo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos puolimas, kuris leido iki kėlinio pabaigos apmažinti turimą deficitą iki 21:16.

Antrajame kėlinyje daugiausia taiklių baudos metimų dėka šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir nutolo 38:28.

Trečią kėlinį „Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu 8:0. Vėliau puikią atkarpą puolime sužaidė M.Markevičius, o šeimininkai dar labiau nutolo. Po trijų kėlinių – 66:44.

Ketvirtame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ dėka taiklių tolimų metimų įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 93:65 (21:16, 17:12, 28:16, 27:21).

Laurynas Varnas

„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)