Alaina vs Vėjų linija & Garliavos duona (41:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 20:46 val., peržiūros: 808

Spalio 14 dieną 19:15 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių lyga” turnyro komandos „Alaina“ (šeimininkai) ir „Vėjų liniją & Garliavos duona“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 41:66 (6:14, 14:15, 6:13, 15:24).

Pirmajame kėlinyje komandoms skirtingai sekėsi įsivažiuoti į žaidimą. Šiek tiek solidžiau atrodė svečių komanda, kuri gerai dirbdama gynyboje pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 6:14. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams vis dar sunkiai sekėsi prasibrauti pro varžovų gynybą. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Alaina“ komandai pavyko susikurti progų rezultatyvioms atakoms. Antro kėlinio pabaigoje priekyje vis dar „Vėjų liniją & Garliavos duona“ rezultatu 20:29.

Trečiajame kėlinyje šeimininkams vėl nesiklijavo žaidimas, o tuo pasinaudoję varžovai spurtavo 7:0 ir įgijo 15 taškų pranašumą. Ikik kėlinio galo „Alaina“ nepavyko sumažinti atsilikimo ir po trijų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 26:42. Ketvirtajame kėlinyje svečiai niekaip neprisileido varžovų ir pergalę šventė „Vėjų liniją & Garliavos duona“ rezultatu 41:66.

“Vėjų linija & garliavos duona“ komandos žaidėjas E.Žiedelis: „Na, pirmos sezono rungtynės, tai sunku kažką sakyti, manau laimėjo kas labiau susikaupę buvo“

„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)