Hidraulinės sistemos vs Vilmista (83:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą

2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 18:25 val., peržiūros: 749

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo „Hidraulinių sistemų“ tolimais metimais ir „Vilmista“ greitai buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 11:2). Tik kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko surengti sausą atkarpą, kur skirtumas ištirpo iki 4 taškų ( 20:16). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinuką sugebėjo laimėti 16 taškų persvara – 45:25

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, o „Hidraulinės sistemos“ pervieną kėlinuką priartėjo prie pergalės ( 62:41). Lemiamas kėlinukas buvo tik formulas. „Hidraulinės sistemos“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 83:66 (20:16, 25:9, 17:16, 21:25)

„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Vilmista“ įrodė savo pranašumą prieš „Telia“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Paskutinių atakų trileryje ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)25:2 vieną atkarpą laimėjusi „Ryterna“ paliko „Hidraulinės sistemos“ ekipą be finalo (2020 spalio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)