Plastena vs Kelių priežiūra (82:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą

2020 sausio 06 d., Pirmadienis, 21:27 val., peržiūros: 988

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir „Kelių priežiūra“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Abi komandos toliau demonstravo aukšto lygio žaidimą ir tik kėlinuko pabaigoje „Plastena“ įgijo 5 taškų pranašumą ( 21:16). Antrame kėlinyje „Kelių priežiūra“ toliau krito į duobę, o aikštelės šeimininkai toliau didino pranašumą. Vis delto, svečiams pavyko užkurti savo puolimą ir sumažinti skirtumą iki vienženklio – 42:35

Po ilgosios petraukos „Plastena“ įjungė aukštesnę pavarą, kur svečiai buvo priversti greitai išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Plastena“ puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir greitomis atakomis paversdavo lengvais taškais. Šeimininkai kėlinuką pabaigė su rekordinių pranašumu ( 70:47). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas. „Plastenai“ beliko tik ramiai užbaigti rungtynes ir šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 82:55 (21:16, 21:19, 28:12, 12:8)

Po laimėtų rungtynių „Plastenos“ ekipos treneris, M.Gaubys, teigė:

„Manau, varžovai nesusirinko pilnos sudėtis, nors ir mes buvome be kelių pagrindinių žaidėjų. Daug keitėmės, palaikėme tempą ir trečiame kėlinyje varžovas pavargo. Išnaudojom jų klaidas greitomis atakomis.“

„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)