Adma vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (77:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“

2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 20:31 val., peržiūros: 950

Lapkričio 12 dieną 19:15 val., Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Menų kambarys & BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 77:67 (22:19, 22:16, 6:18, 27:14).

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos pasyviai ir tyrinėdamos varžovus. Pusę kėlinio buvo nerezultatyvaus žaidimo, tačiau antroje kėlinio pusėje komandoms pavyko apšilti ir įjungti greitesnį tempą. Šiek tiek geriau pataikyti sekėsi šeimininkams ir po pirmo kėlinio pirmauja „Adma“ rezultatu 22:19. Nuo antro kėlinio pradžios šeimininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir per pusę kėlinio įgijo 13 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo svečiams pavyko skirtumą sušvelninti 44:35.

Trečiajame kėlinyje „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandai pavyko užkurti pirtį varžovams. Kietesnis darbas gynyboje privertė „Adma“ šaudyt pro šalį beveik visą kėlinį. Praėjus šešioms kėlinio minutėms šeimininkai turėjo surinkę vos du taškus kėlinyje, tuo pasinaudoję svečiai persvėrė rezultatą į savo pusę 50:53. Lemiamas ketvirtis pareikalo iš komandų daug jėgų ir nervų. Visą kėlinį komandos pešėsi taškas į tašką. „Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pranašumo žaisti tokį paskutinį kėlinį vien dėl gerokai ilgesnio suolelio. Tačiau šeimininkai nekėtino pasiduoti. Likus trims minutėms iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos „Adma“ pavyko perimti kelis kamuolius ir greitomis atakomis sukaupti 8 taškų pranašumą prieš paskutines dvi rungtynių minutes. Vėliau sekė taiklus tolimas P. Mickūno metimas, po kurio svečiai nepajėgė atsitiesti. Pergalę šventė „Adma“ rezultatu 77:67.

“Adma“ komandos treneris D.Jagminas: „Žaidėme be 4 ir 5 pozicijų, tad buvo geras išbandymas, kurį išlaikėme.“

Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:26 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Adma“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:25 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Adma“ pasiekė pergalę įspūdingai sutriuškinę „Alainos“ krepšininkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:31 val.)„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)„Adma“ vos išsagojo pergalę savo rankose (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:23 val.)