Tiki & ITAB vs Coca-Cola (81:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą

2020 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 961

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Tiki & ITAB“ ir „Coca – Cola“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie puikiai išnaudojo progas puolime, o „Tiki & ITAB“ buksavo gynyboje. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai pagavo pagreitį ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Per likusį laiką „Coca – Cola“ susigrąžino trijų taškų pranašumą ( 20:23). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir tik paskutinėmis sekundėmis „Coca – Cola“ įgijo atotrūkį – 39:41

Po ilgosios pertraukos svečiai po truputėlį įsibegėjo ir ėmė tolti nuo varžovų. „Tiki & ITAB“ nerado priešnuodžio prieš varžovų komandinį puolimą ( 56:63). Lemiamame kėlinyje „Tiki & ITAB“ kilo į šturmą ir pradėjo lipti svečiams ant kulnų, kur „Coca – Cola“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės svečiai tolimais metimais laikė iniciatyvą savose rankose, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 81:86 (20:23, 19:18, 17:22, 25:23)

„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Coca ‒ Cola“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Tiki & ITAB“ ir antrą kartą įveikė „Festo“ bei pralenkė juos turnyrinėje lentelėje (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)