Artilerijos batalionas vs Plastena (73:100)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 18 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais

2020 vasario 18 d., Antradienis, 21:39 val., peržiūros: 958

Antradienį, vasario 18 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Artilerijos batalionas“ (5-13) ir „Plastena“ (13-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Plastena“, kuri po T. Pauliuko dėjimo pirmavo 4:10. Nors ir toliau svečiai bandė didinti savo persvarą, bet aštuoni R. Vilkio taškai leido „Artilerijos batalionas“ ekipai pralaiminėti mažesniu nei dviženkliu pranašumu – 13:21.

Antrajame kėlinyje „Artilerijos batalionas“ priartėjo iki penkių taškų. Visgi, kėlinio antroje pusėje vos kelis taškus pelnę šeimininkai paleido „Plastena“ ekipą į priekį, kuri įpusėjus susitikimui pirmavo 25:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai tiesiog užbombardavo varžovus tolimais metimais ir po antro šiame kėlinyje V. Gadliausko tritaškio jau pirmavo 33:56. Kėlinio pabaigoje užsiautė E.Vainiūnas, kurio du tolimi šūviai paskutinėmis atakos sekundėmis sumažino šeimininkų deficitą iki 49:64.

Ketvirtame kėlinyje ir toliau sėkmingai iš toli atakavo „Artilerijos batalionas“, tačiau į tai „Plastena“ atsakė irgi septynių taiklių tritaškių serija bei įtikinamai laimėjo šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 73:100 (13:21, 12:17, 24:26, 24:36).

V.Gadliauskas („Plastena“):

„Sužaidėm kaip komanda. Nebuvo šiandien trenerio, bet buvo vyresnių, kurie ir padėjo subalansuoti žaidimą.“

„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 22:05 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)