TransUnion vs Artilerijos batalionas (75:29)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 772

Pirmadienį, gruodžio 16 d., Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „TransUnion“ (4-3) ir „Artilerijos batalionas“ (2-6) ekipų.

Rungtynės prasidėjo abiem ekipom nerezultatyviai, o pirmą kėlinį, leisdami per paskutines penkias kėlinio minutes varžovams įmesti vos tris taškus, laimėjo „TransUnion“ 15:8.

Antrajame kėlinyje ir toliau šeimininkų gynybos gniaužtuose strigo daugelis „Artilerijos bataliono“ atakų, o tuo naudojęsi „TransUnion“ krepšininkai dar labiau nutolo ir po antrojo kėlinio pirmavo 33:18.

Trečiajame kėlinuke daugiau nei šešias minutes tušti buvę „Artilerijos bataliono“ krepšininkai po trijų kėlinių jau atsilikinėjo 54:27.

Ketvirtame kėlinuke rungtynių tendencija išliko tokia pati, svečiai ir toliau rodė bedantį puolimą, pelnė per šį kėlinuką vos du taškus, o tuo naudojęsi „TransUnion“ dar labiau įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 75:29 (15:8, 18:10, 21:9, 21:2).

Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Lygioje kovoje pergalę šventė „Artilerijos batalionas“kolektyvas, nugalėjęs „TransUnion“ krepšininkus (2020 sausio 17 d., penktadienis, 00:41 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)