Hidraulinės sistemos vs Artilerijos batalionas (88:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

S.Klimkevičius įsikūnijo į Sh.Larkin vaidmenį ir po trylikos metų pertraukos pamušė KKL daugiausiai pelnytų taškų rekordą ( 81 taškas !)

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 18:31 val., peržiūros: 757

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir „Artilerijos batalionas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kur greitai atitrūko nuo varžovų ir susikrovė 22 taškų pranašumą ( 29:7). Antrame ketvirtyje S.Klimkevičius toliau žaidė nesustabdomai ( per pirmus du kėlinukas įsūdė 38 taškus). tačiau „Artilerijos batalionas“ sugebėjo laimėti antrą kėlinuką, bet komandas toliau skyrė 20 taškų – 44:24.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. S.Klimkevičius toliau kėsinosi į lygos rekordą , kur ketvirčio pabaigoje pamušė nuo 2006 metų neliestą rekordą ir per rungtynes pelnė 81 taškas, o „Hidraulinės sistemos“ šventė pergalę, rezultatu – 88:55 (29:7, 15:17, 18:14, 26:17)

Po pasiekto įspūdingo rekordo „Hidraulinių sistemų“ ekipos žaidėjas, S.Klimkevičius, teigė:

„Buvau davęs pažadą per gimtadienį, kad įmesiu 80 taškų. Smagu, kad pavyko įvykdyti pažadą. Labai norėčiau padėkoti komandos draugams, kad taip aukojosi dėl manęs bei įsirašyti į Kauno krepšinio lygos rekordus.“

Kelių priežiūra perlaužė rungtynių eigą antroje rungtynių pusėje bei iškovojo pelnytą pergalę. (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 23:03 val.)Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Telia“ pavogė pergalę iš „Artilerijos bataliono“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)Įmonių lygos pirmenybėse: įtikinama „Kelių priežiūra“ pergalė prieš “Artilerijos batalionas“krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:56 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:25 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)25:2 vieną atkarpą laimėjusi „Ryterna“ paliko „Hidraulinės sistemos“ ekipą be finalo (2020 spalio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)