Plastena vs Lemora & Minaltra & Deirama (59:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą

2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1095

Pirmadienį, rugsėjo 7 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Plastena“ bei svečių „Lemora & Minaltra & Deirama”. Jau nuo pat pirmų minučių svečių ekipa atrodė kiek pranašesnė ir su vis kiekvienu kėliniu augino savo pranašumą ir leido sau atsipalaiduoti lemiamo ketvirčio metu.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai, kurie pelnė dešimt taškų be atsako ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Vėliau nebuvo išvengta ir klaidų ir netaiklių metimų, kas yra normalu, tiek laiko kartu nerungtyniavusioms komandoms. Vėliau, per keturias likusias minutes, tik „Lemora & Minaltra & Deirama” pelnė taškus ir po pirmųjų dešimties minučių skaičiavo dviženklį pranašumą – 8:18. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi ir sėkmingais ir ne itin sėkmingais išpuoliais ir sužaidus pusę ketvirčio buvo pelniusios vos po septynis taškus. Per likusį kėlinio laiką svečiai tik dar labiau paaugino savo pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 20:35.

Trečiojo ketvirčio metu „Plastena“ ir toliau nesugebėjo palaikyti varžovų tempo. Skirtumas tarp komandų ir toliau augo ir kuo toliau, tuo tvirčiau jautėsi „Lemora & Minaltra & Deirama” ekipa, kurios pranašumas perkopė jau ir 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 34:57. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai pradėjo rodyti gyvybę. Jie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir braukė savo atsilikimą iki 15-os taškų. Vėliau, likus žaisti tik dvi minutes, skirtumas tarp komandų ištirpo iki devynių taškų, tačiau laiko jau buvo likę per mažai ir „Lemora & Minaltra & Deirama” šventė pergalę šiame aštuntfinalyje. Galutinis rungtynių rezultatas 59:71.

Edvinas Kvilys („Lemora & Minaltra & Deirama”):
"Šiaip sunkiai bėgosi. Susirinkom beveik visi, gan neblogai pataikėm ir tikiuosi, kad keliausim iki pat finalo".

11 atk. kam.

„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Lemora & & Minaltra & Dereima nesunkiai įveikė Glasma Service (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)