Adma vs Promatik (115:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Adma“

2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:54 val., peržiūros: 764

Lapkričio 26 dieną, 19:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Promatik“ (svečiai). Jei ne prastas pirmasis kėlinukas „Adma“ turbūt būtų sumetę ir 130 taškų. Labai rezultatyviose rungtynėse šeimininkai nesunkiai sutriuškino varžovus pademonstravę įspūdiną puolimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 115:80 (15:16, 36:21, 29:26, 35:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos iš karto demonstravo labai didelį tempą, tačiau žaidėjams sunkiai sekėsi pataikyti ir rezultatas augo labai iš lėto. Nei viena komanda per pirmąjį ketvirtį taip ir nesugebėjo susikurti nors kiek ženklesnio pranašumo, o lygus žaidimas tęsėsi ir antrame kėlinuke. Vis tik prieš ilgają pertrauką „Adma“ spėjo įjungti aukštesnę pavarą ir susikrovė gana solidų pranašumą 51:37.

Antrojo ketvirčio metu abi komandos jau pasileido į taškų lenktynes, „Adma“ dar labiau nutolo ir intrigos nebeliko, net ir šimto taškų ribą šeimininkai perkopė likus žaisti visas 5 minutes. „Promatik“ taip pat gerai atrodė puldami, bet komandos gynyba tiesiog neegzistavo. Skirtumas tapo triuškinamas, o „Adma“ finišavo surinkę net 115 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 115:80.

Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)Lyderių kovoje pergalė atiteko „Admai“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 08:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Adma“ pasiekė pergalę įspūdingai sutriuškinę „Alainos“ krepšininkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:31 val.)„Alainai“ pirmosios pergalės dar teks palaukti ‒ pralaimėta ir „Promatik“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:36 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)