Džinsų sklepas vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (90:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Džinsų sklepas“ pasiekė triuškinančią pergalę

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 933

Lapkričio 17 dieną 17:45 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Džinsų sklepas“ (šeimininkai) ir „Menų kamabarys & BC “Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 90:58 (17:9, 22:25, 28:9, 23:15).

Rungtynes „Džinsų sklepas“ pradėjo mini spurtu, po kurio įgijo patogų 7 taškų pranašumą. Toliau pusę kėlinio komandos sunkiai rinko taškus. Tiek vienų, tiek kitų žaidėjų metimai bumpsėjo į lanką. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, bet iškart po to „Džinsų sklepas“ šiek tiek susiimė ir iki kėlinuko galo vėl atitolo nuo varžovų (17:9). Antrajame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet skirtumas tarp komandų keitėsi labai mažai. Tik antro kėlinio pabaigoje „Menų kambarys & BC “Rhino” smeigė du tritaškius paeiliui ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (39:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje atrodė, jog „Džinsų sklepas“ komanda klaidomis pakiš sau koją ir leis varžovams ištirpdyti pranašumą. Bet varžovai nepasinaudojo šeimininkų klaidomis, užsidirbo tris technines pražangas ir „Džinsų sklepas“ nutolo nuo varžovų įtikinamu 24 taškų skirtumu. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai, užsivedę trečiajame kėlinyje, toliau siautė ir didino pranašumą. Po dviejų ketvirto ketvirčio minučių „Džinsų sklepas“ jau turėjo 30 taškų persvarą ir išlaikė ją visą ketvirtą kėlinį bei šventė pergalę rezultatu 90:58.

“Džinsų sklepas“ komandos treneris J.Kaškelis: „Varžovai visas rungtynes naudojo vieną derinį, tad nebuvo sunku apsiginti. Trečiajame kėlinyje šiek tiek pakeitėm gynybą ir atitrūkom nuo varžovų.“

„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Džinsų sklepas“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.) „Džinsų sklepas“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ patiesė „Alaina“ ir įsirašė antrąją pergalę (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:34 val.)