Festo vs Lemora & Minaltra & Deirama (61:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Įmonių lygoje: penkiese žaidę „Festo“ krepšininkai nusileido „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandai

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 731

Sekmadienį, Lapkričio 17 dieną Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Festo“ bei svečių- „Lemora & Minaltra & Deirama“. Pranašumą visas rungtynes laikę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 61:83 (12:19, 11:25, 15:22, 23:17).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais. Skirtumas tarp komandų, po pirmojo kėlinio buvo minimalus (12:19). Antrajame kėlinyję, svečiai pradėjo tolti. Gerai metę dvitaškius: (6/8) prieš (5/13) bei tritaškius (3/6) prieš (0/2), „Lemora & Minaltra & Deirama“ po antrojo kėlinio atitolo 21 taško skirtumų(23:44).

Trečiajame kėlinyje ir toliau geriau sekėsi svečiams. Išnaudoję ilgesnį suoliuką, svečiai „Festo“ komandą baudė greitomis atakomis, to pasekoje rezultatas po trečiojo kėlinio buvo (38:66). Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas, tačiau šeimininkai nenorėjo pasiduoti be kavos ir smeigė keletą tritaškių iš eilės, taip sumažindami persvarą. Užtikrintai žaidę visas rungtynes „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu:61:83.

Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Freda“ privertė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus patirti antrą pralaimėjimą sezone (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)