Nemunas vs Raben Lietuva (49:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 19:38 val., peržiūros: 54

Ketvirtadienį Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nemunas“ ir „Raben Lietuva“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Raben Lietuva“ ir šeimininkai buvo greitai priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:10). Po pertraukėlės „Nemunui“ toliau nesisekė stabdyti varžovus, o svečiai puikiai išnaudojo aukštaūgius ir komandas skyrė 14 taškų (4:18). Antrame ketvirtyje „Nemunas“ surengė spurtą ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų ( 17:20). Per likusį laiką „Raben Lietuva“ susiemė, kur atstatė viską į vietas – 23:40.

Po ilgosios pertraukos „Nemunas“ toliau demonstravo didelį norą, tačiau „Raben Lietuva“ išlaikė pranašumą savose rankose ir komandas skyrė 22 taškai ( 35:57). Lemiamame kėlinyje „Raben Lietuva“ atsilaikė prieš varžovų šturmą, o „Nemunas“ pagirtinai kovojo ir svečiai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone, rezultatu – 49:78 (4:18, 19:22, 12:17, 14:21)

„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Plastenos“ pergalė prieš „Nemuną“ 106-ių taškų skirtumu (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„TransUnion“ laimėjo pirmą kartą ir paliko „Raben Lietuva“ be pergalių (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Nemuno“ debiutą Įmonių lygoje apkartino „Vilmistos“ šešetas (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu