Nemunas vs Raben Lietuva (49:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 19:38 val., peržiūros: 873

Ketvirtadienį Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nemunas“ ir „Raben Lietuva“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Raben Lietuva“ ir šeimininkai buvo greitai priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:10). Po pertraukėlės „Nemunui“ toliau nesisekė stabdyti varžovus, o svečiai puikiai išnaudojo aukštaūgius ir komandas skyrė 14 taškų (4:18). Antrame ketvirtyje „Nemunas“ surengė spurtą ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų ( 17:20). Per likusį laiką „Raben Lietuva“ susiemė, kur atstatė viską į vietas – 23:40.

Po ilgosios pertraukos „Nemunas“ toliau demonstravo didelį norą, tačiau „Raben Lietuva“ išlaikė pranašumą savose rankose ir komandas skyrė 22 taškai ( 35:57). Lemiamame kėlinyje „Raben Lietuva“ atsilaikė prieš varžovų šturmą, o „Nemunas“ pagirtinai kovojo ir svečiai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone, rezultatu – 49:78 (4:18, 19:22, 12:17, 14:21)

„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Raben Lietuva“ iškovojo svarbią pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Raben Lietuva“ turėjo pripažinti „TransUnion“ ekipos pranašumą (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)