Artilerijos batalionas vs Vilmista (56:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“

2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 920

Pirmadienį, spalio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Artilerijos batalionas“ bei svečių „Vilmista“. Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi tik pirmojo ketvirčio metu, o vėliau svečių ekipa perimė iniciatyvą, pabėgo toli ir nebesidairė atgal.

Rungtynes komandos pradėjo gana slogiai ir sunkiai rinko taškus. Vėliau savo situaciją pradėjo gerinti „Artilerijos batalionas“, kuomet kelias atakas sėkmingai užpuolė ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Tuo tarpu „Vlmista“ itin strigo varžovų gynybos gniaužtuose ir per septynias minutes sukrapštė vos šešis taškus. Per likusį kėlinio laiką kiek geriau atrodė svečiai, kurie sugebėjo sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:15. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai jau puolė į stagnaciją ir nesugebėjo užpulti varžovų krepšio. Tuo pasinaudojo svečiai, kurie pavijo savo varžovus, o vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau „Artilerijos batalionas“ buvo sumažinęs savo atsilikimą iki trijų taškų, tačiau ketvirčio pabaigoje „Vilmista“ vėl šovė į priekį ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai nemažino apsukų ir toliau bėgo nuo savo varžovų. Įpusėjus ketvirčiui, komandas skyrė jau 19-a taškų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:64. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Vilmista“ iškovojo gana įtikinamą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 56:83.

„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 22:05 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Vilmista“ įrodė savo pranašumą prieš „Telia“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:46 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:25 val.)