Festo vs Cramo (71:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“

2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 871

Sekmadienį, spalio 20 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Festo“ bei svečių „Cramo“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų taškais, kurie per minutė pataikė 5 taškus, tuo tarpu svečiai pataikė 3 taškus. Komandos pradėjo žaistai apylygiai, nors „Festo“ žaidėjai atrodė pranašesni, kurie labiau žaidė komaniškai. Likus iki ketverčio pabaigos vienai minutei „Festo” komandą įsiveržė keliais taškais į priekį ir laimėjo šį ketvertį rezultatu – 13:16.

Antro ketverčio pirmoje pusėje komandos žaidė labai nerezultatyviai, o sužaidus beveik pusę kėlinio rezultatas buvo kygus (29:29). Šeštą minutę dviejų taškų persvarą įgijo „Festo“. Visgi ketverčio pabaigą šiek tiek tiksliau sužaidė „Cramo“, kurie ne tik pasivijo varžovus, bet ir turėjo 4 taškų pranašumą – 33:37 .

Trečio ketverčio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai ketverčio pusei komandas skyrė tik keli taškai (44:46). Netrukus pranašumą susigrąžino „Cramo“ (47:50). Paskutinėmis ketverčiio minutėmis persvarą išlaikė svečiai, kurie sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu – 49:52.

Lemiamą ketvertį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl priartėjo prie savo varžovų. Sužaidus dvi minutes komandos vėl pradėjo žaisti taškas į tašką 59:59. Komandos vis keitės greitomis atakomis, bet likus 0:30 sekundžių iki varžybų pabaigos svečiai truputį pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu – 71:74.

„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Kaunas Metal“ fantastiškai atsitiesė po trijų nesėkmingų kėlinių ir palaužė „Festo“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)