Dakra - Košmaras vs Artstone (72:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Grupės favoritų kaktomušoje ‒ „Artstone“ ekipos sunki pergalė prieš „Dakrą ‒ Košmarą“

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 22:03 val., peržiūros: 968

Trečiadienį, lapkričio 20 d., Varpo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Dakra – Košmaras“ (4-1) ir „Artstone“ ekipų (3-1).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Dakra – Košmaras“, kurie po dviejų tikslių M. Jakšto tolimų iškart šovė į priekį – 14:5. Visgi, svečiai labai greitai, dėka puikiai po krepšiais žaidusių J. Miliaus ir P. Pacevičiaus, priartėjo ir po pirmo kėlinuko turėjo vos vieno taško deficitą 23:22.

Antrajame kėlinuke šeimininkų puolimą „Artstone“ kiek pristabdė, o patys, daugiausia to paties aukštaūgių tandemo dėka, nutolo ir po dviejų kėlinių pirmavo 33:42.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu ir po penkių iš eilės D. Labašausko taškų „Dakra – Košmaras“ priartėjo – 45:50. Ir toliau kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie sugebėjo sumažinti turimą deficitą iki minimumo – 56:57.

Ketvirto kėlinio viduryje J.Milius smeigė tritaškį, taip persverdamas rezultatą, vėliau tolimą metimą dar pridėjo V.Juknevičius, svečiai sukontroliavo rungtynių pabaigą ir laimėjo šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 72:76 (23:22, 10:20, 23:15, 16:19).

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 20:20 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90) (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:55 val.)„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)„Promatik“ įveikė prastai puolime atrodžiusius „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2020 rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)