Dakra - Košmaras vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (90:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 21:54 val., peržiūros: 813

Lapkričio 27 dieną 20:45 val., Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Dakra – Košmaras“ (šeimininkai) ir „Menų kambarys & BC “Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 90:60 (19:18, 24:16, 26:9, 21:17).

Rungtynių pradžioje šiek tiek geriau sekėsi šeimininkų komandai. Per pirmas tris minutes jie spurtavo rezultatu 7:0. Tačiau vos po dviejų minučių „Menų kambarys & BC “Rhino“ prisivijo varžovus ir toliau komandos likusį kėlinio laiką žaidė taškas į tašką. Po pirmo kėlinio priekyje „Dakra – Košmaras“ rezultatu 19:18. Antrojo kėlinio pradžioje „Menų kambarys & BC “Rhino“ šiek tiek užsirišo krepšys, per pusę . Tuo pasinaudoję šeimininkai staigiai spurtavo, įgijo 13 taškų pranašumą ir svečiams teko prašyti minutinės pertraukėlės. Po minutinės „Menų kambarys & BC “Rhino“ komandai pavyko susirinkti daugiau taškų, tačiau šeimininkai neleido panaikinti pranašumo ir po dviejų kėlinių liko priekyje rezultatu 43:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Dakra – Košmaras“ ėmėsi iniciatyvos didinti pranašumą. Varžovų metimai tiek iš toli, tiek iš po krepšio skrido pro šalį, tad buvo patogu didinti pranašumą. Prabėgus pusei kėlinio, šeimininkams pavyko susigrąžinti 16 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo svečiai toliau sunkiai rinko taškus, o šeimininkai nesustabdomai rinko taškus ir po trijų kėlinių turėjo jau 26 taškų pranašumą. Paskutiniame ketvirtyje „Menų kambarys & BC “Rhino“ dar stengėsi sušvelninti rezultatą, tačiau vos penkiems susirinkusiems žaidėjams ėmė trūkti jėgų ir „Dakra – Košmaras“ dar padidinę pranašumą, nugalėjo varžovus rezultatu 90:60.

„Dakra – Košmaras“ komandos treneris V. Labašauskas: „Daug nulėmė tai, jog varžovai neturėjo keitimų, tad išnaudojome greitį ir jėgų paskirstymą. Taip pat ir meistriškumo atžvilgiu buvo geresni šiandien.“

„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo Elektrėnų „Pastolinio“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)