Rimo & Patikima linija vs Elektrėnų „Pastolinis“ (60:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Įmonių lygoje: Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę “Elektrėnų Pistolinis“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 19:41 val., peržiūros: 849

Sekmadienį, gruodžio 1 diena, Garliavos „Jonučių“ progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos B pogrupio varžybos tarp šeimininkų: Rimo & Patikima linija“ bei svečių- “Elektrėnų Pistolinis“. Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 60:88 (20:17, 19:25, 13:22, 8:24).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Šeimininkai metė taikliau tritaškius (2/5, 40%), svečiai- dvitaškius (5/10, 50%). Tai lėmė apyligį rezultatą po pirmųjų dešimties minučių (20:17). Atrajame kėlinyje A. Ivanausko geras žaidimas leido „Elektrėnų Pistolinis“ krepšininkams persverti pranašumą į savo pusę, rezultatas po antrojo kėlinio- 39:42.

Trečiajame kėlinyje, svečiai pasinaudoję varžovų klaidomis, spurtavo bei į ketvirtą kėlinį išsinešė dviženklę persvarą: 52:64. Ketvirtajame kėlinyje, intrigos nebuvo, taiklūs A. Dundos bei E. Visocko metimai nepaliko „Rimo & Patikima linija“ komandai minčių pagalvoti apie pergalę. Greitą žaidimą, geresnį pataikymą bei koncentraciją parodę “Elektrėnų Pistolinis“, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 60:88.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Paskutiniame kėlinyje tritaškių primėtęs Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:18 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:00 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)