Artilerijos batalionas vs TransUnion (54:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lygioje kovoje pergalę šventė „Artilerijos batalionas“kolektyvas, nugalėjęs „TransUnion“ krepšininkus

2020 sausio 17 d., Penktadienis, 00:41 val., peržiūros: 656

Ketvirtadienį, sausio 16 dieną, „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Artilerijos batalionas“ bei svečių- „TransUnion“. Kovoje iki paskutinių sekundžių, pergalę džiaugėsi „Artilerijos batalionas“, rezultatu: 54:49 (10:13, 15:12, 13:15, 16:9).

PIrmas kėlinys prasidėjo neruzaltatyviai. Abejoms komandoms sunkiai sekėsi realizuoti taiklius metimus, to pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių išliko apyligis:10:13. Antrajame kėlinyje, komandos pradėjo įsivažiuoti. Šeimininkų komandos gretose P.Digrys gerai dirigavo „Artilerijos batalionas“ puolimui. Svečių gretose, vyravo komandinis žaidimas. Rezultatas po antrojo kėlinio: 25:25.

Trečiajame kėlinyje, taip pat vyko įnirtinga kova. Nei viena komanda nenorėjo paleisti pergalės(38:40). Ketvirtajame kėlinyje nugalėtojas paiškėjo tik rungtynių gale. Gerai varžovų puolimą atlaikę bei sunkius metimus pataikę „Artilerijos batalionas“ šventė sunkią pergalę, rezultatu: 54:49.

Paulius Jatkonis

„Artilerijos batalionas“ žaidėjas Paulius Digrys: pergalę lėmė geras pataikymas.

Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)Įmonių lygos pirmenybėse: įtikinama „Kelių priežiūra“ pergalė prieš “Artilerijos batalionas“krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)