TransUnion vs Kelių priežiūra (67:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“

2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 877

Piramdienį Kauno centro sporto mokykloje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „TransUnion“ ir „Kelių priežiūra“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „TransUnion“ susirinko tik penkiese, tačiau puikiai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje. Po minutės pertraukėlės svečiai toliau tik pražangomis stabdė varžovus ir šeimininkai susikrovė minimalų pranašumą ( 14:11). Antrame kėlinyje „Kelių priežiūra“ toliau niekaip nesusitvarkė gynyboje, o „TransUnion“ puikiai išnaudojo progas puolime ir išlaikė susikrautą pranašumą – 30:23

Po ilgosios pertraukos „Kelių priežiūra“ niekaip nenutraukė netaiklių metimų serijos, o „TransUnion“ puikiai išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 49:40). Lemiamame kėlinyje Arūnas Rimas toliau žaidė nesustabdomai, o šeimininkai pasiekė rekordinį pranašumą – 20 taškų. Tik rungtynių pabaigoje svečiai sugebėjo pralaužti ledus puolime, tačiau jau buvo per vėlu ir „TransUnion“ iškovojo pergalę, rezultatu – 67:55 (14:11, 16:12, 19:17, 18:15)

Po laimėtų rungtynių „TransUnion“ ekipos treneris, V.Šiupinys, teigė:

„Buvome labiau susikaupę rungtynėms. Pagaliau žaidėjai klausėsi komandos trenerio nurodymų.“

„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Telia“ ekipą (2020 sausio 24 d., penktadienis, 16:41 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)