Omega vs Artilerijos batalionas (114:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą

2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 20:09 val., peržiūros: 909

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Artilerijos batalionas“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodytisavo pranašumo, tačiau „Omega“ ketvirčio pabaigoje surengė 12:0 atkarpą ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 26:14). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir aikštelės šeimininkai toliau didino pranašumą su kiekviena minute – 57:29.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ toliau nestabdė apsukų ir įrodinėjo savo pranašumą, o „Artilerijos batalionas“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo ( 86:48). Lemiamame kėlinyje „Artilerijos batalionas“ rinko pagrinde taškus tik tolimais metimais, o „Omega“ užtikrintai iškovojo pergalę, rezultatu – 114:63 (26:14, 31:15, 29:19, 28:15)

„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Adma“ užtikrintai susitvarkė su „Omega“ ir žengia į didįjį finalą (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:49 val.)„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 22:05 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)