Festo vs Tiki & ITAB (79:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tiki & ITAB krepšininkai tik paskutinio ketvirčio metu sugebėjo palaužti Festo

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 870

Sekmadienio vakarą, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, KKL Įmonių Lygos C grupės varžybose susitiko komandos Tiki & ITAB bei Festo.

Namų sienų pranašumą šiose varžybose turėjo Festo vyrukai, kurie dvikovą su savo varžovais pradėjo žaisdami taškas į tašką. Rungtynėse netrūko tiek grubaus žaidimo gynyboje, tiek taiklių metimų iš itin tolimų distancijų. Komandos žaidė itin aktyvų bei greičiu paremtą krepšinį, tad natūralu, jog rezultatyvumo šiose rungtynėse netrūko. Tiki & ITAB komanda pirmus du kėlinius buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje.

Pirmame ketvirtyje įgytas šeimininkų pranašumas leido jiems diktuoti rungtynių tempą pirmus du kėlinius. Vos tik svečiams pavykdavo išlyginti rungtynių rezultatą, Festo vyrukai nieko nelaukę ir vėl išsiverždavo į priekį.

Rungtynių scenarijus trečiąjame kėlinyje kiek pasikeitė. Į priekį išsiveržę Tiki & ITAB vyrukai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau tik pirmoms penkioms kėlinio minutėms. Šeimininkai pajautę pavojų ir vėl įjungė aukštesnę pavarą bei susigrąžino anksčiau turėtą pranašumą.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame rungtynių ketvirtyje. Čia kur kas užtikrinčiau atrodė svečiai, puikiai beveik visas Festo komandos klaidas pavertę taškais iš greitų atakų. Šiame kėlinyje išlaikyti turimą pranašumą Tiki & ITAB komandai taip pat labai padėjo Giedrius Palinauskas, paskutinėmis kėlinio minutėmis surengęs individualų šou bei pataikęs kelis, savo komandai itin svarbius tritaškius. Fantastiškas svečių komandos žaidimas paskutiniame rungtynių kėlinyje padėjo jiems iškovoti itin sunkią pergalę, po labai atkaklios kovos.

„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kaunas Metal“ fantastiškai atsitiesė po trijų nesėkmingų kėlinių ir palaužė „Festo“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)Įmonių lygoje: penkiese žaidę „Festo“ krepšininkai nusileido „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:44 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)