Lemora & Minaltra & Deirama vs Kaunas Metal (100:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 31 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“

2020 sausio 31 d., Penktadienis, 21:39 val., peržiūros: 1079

Sausio 31 dieną 20:30 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Lemora & Minaltra & Deirama“ (šeimininkai) ir „Kaunas Metal“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 100:60 (34:14, 20:16, 23:19, 23:11).

Rungtynės prasidėjo sėkmingu šeimininkų žaidimu. Per pirmas dvi minutes „Lemora & Minaltra & Deirama” spurtavo rezultatu 9:0. Netrukus varžovai ėmė vytis šeimininkus, tačiau Luko Damušio tritaškių lietus nukautavo “Kaunas Metal” komandą pirmajame kėlinyje rezultatu 34:14. Antrajame kėlinyje vaizdas buvo šiek tiek gražesnis. Komandos žaidė taškas į tašką, tačiau didelis skirtumas švieslentėje niekur nedingo. Po dviejų kėlinių priekyje „Lemora & Minaltra & Deirama” rezultatu 54:30.

Antroje rungtynių pusėje “Kaunas Metal” komandai nepavyko sukurti stebuklo. Šeimininkai įtikinamai laikė iniciatyva savose rankose ir neprisileido varžovų nė akimirkai arčiau. Visus kėlinius laimėję ir E. Mikalajūno dėka 100 taškų ribą peržengę „Lemora & Minaltra & Deirama” šventė pergalę rezultatu 100:60.

“Lemora & Minaltra & Deirama“ komandos kapitonas E.Kvilys: „Visi susirinkom, apibėgom varžovus ir puikiai sumetėm metimus.“

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)