TransUnion vs Plastena (41:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ krepšininkai pripažino „Plastenos“ pranašumą

2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 955

Pirmadienį, Įmonių lygos A pogrupyje susitiko „TransUnion“ ir „Plastena“. Tai buvo pirmosios rungtynės abiem ekipom šį sezoną.

Rungtynės prasidėjo komandų aktyviu žaidimu gynyboje, ko pasekoje labai dažnai abiejų ekipų krepšininkai stodavo prie baudų metimų linijos. „Plastena“ greičiau prisitaikė prie tokio žaidimo, puikiai sužaidė po krepšiu ir pirmą kėlinį laimėjo dviženkliu pranašumu 11:21.

Antrajame kėlinuke po V. Jurkevičiaus metimų „TransUnion“ kiek priartėjo – 16:23. Bet tada svečiai surengė spurtą 0:7 ir vėl nutolo dviženkliu pranašumu, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 33:21.

Trečiąjį kėlinį svečių krepšininkas T.Pauliukas pradėjo triuškinamu dėjimu į varžovų krepšį, tritaškį pridėjo Ž.Varna ir „Plastena“ jau nutolo 21:38. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkai kiek apstabdė varžovų puolimą ir priartėjo iki 33:45.

Ketvirtą kėlinuką „Plastena“ puikiai pradėjo ir labai greitai nutolo iki 34:52. O tokiose nerezultatyviose rungtynėse rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Galutinis šio susitikimo rezultatas 41:59 (11:21, 10:12, 12:12, 8:14).

„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)„Raben Lietuva“ turėjo pripažinti „TransUnion“ ekipos pranašumą (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:30 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Telia“ ekipą (2020 sausio 24 d., penktadienis, 16:41 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Ryternos“ užtikrinta pergalė prieš „Plastena“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„TransUnion“ laimėjo pirmą kartą ir paliko „Raben Lietuva“ be pergalių (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „TransUnion“ pergalė prieš „Vilmista“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)