TransUnion vs Hidraulinės sistemos (54:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 21:33 val., peržiūros: 934

Pirmadienį, lapkričio 11 d., Įmonių lygos A pogrupyje susitiko „TransUnion“ (1-1) ir „Hidraulinės sistemos“ (2-0).

Rungtynių pradžioje „Hidraulinės sistemos“ po S. Klimkevičiaus ir L. Čekavičiaus tolimų šūvių iškart išsiveržė į priekį 5:10. Nors iškart „TransUnion“ priartėjo iki minimumo, tačiau svečiai kėlinio pabaigoje vėl nutolo 11:16.

Antrajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ labai greitai įgijo dviženklę persvarą 15:26. Ir toliau rungtynių iniciatyva priklausė svečiams, kurie pasibaigus antrajam kėliniui dar labiau nutolo – 23:37.

Trečiajame kėlinyje žaidimas aikštėje apsilygino, o kėlinuko pabaigoje „TransUnion“ netgi pavyko sušvelninti turimą deficitą iki dešimties taškų – 40:50.

Lemiamame kėlinuke šeimininkai po kelių tikslių metimų dar labiau priartėjo – 50:55. Visgi, rungtynių pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 54:66 (11:16, 12:21, 17:13, 14:16).

„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)