Remza vs Cramo (77:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 21:27 val., peržiūros: 760

Sausio 22 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Cramo“ (svečiai). Nors „Remza“ dar pirmojo kėlinuko metu susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau per likusį laiką varžovai visą laiką lipo jiems ant kulnų ir rungtynių pabaigoje buvo atkūrę intrigą. Vis tik „Remza“ lemiamais momentais atrodė tvirčiau ir išsaugojo pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:69 (24:10, 19:25, 18:19, 16:15).

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau „Remza“ dar pirmojo kėlinuko metu surengė spurtą, kurio metu pasiekė net keturiolikos taškų persvarą. Tačiau šiuo pranašumu šeimininkai džiaugėsi neilgai, antrojo ketvirčio metu „Cramo“ sugebėjo atsitiesti ir kelis kartus buvo visiškai priartėję prie varžovų. Iljoji pertrauka prasidėjo „Remzai“ esant priekyje rezultatu 43:35.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimas vyko kiek permainingai, „Remza“ vis nutoldavo, bet svečiai rasdavo jėgų atsitiesti. Toks bangavimas vyko iki pat rungtynių pabaigos, o tada „Cramo“ atsilikimą sumažino iki dviejų taškų. Tačiau tai buvo viskas, „Remza“ sėkmingiau pasirodė paskutinėmis minutėmis ir išlaikė pranašumą savo pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:69.

Žilvinas Zakrasas („Remza“):

„rungtynės buvo chaotiškos, bet sugebėjome laimėti“.

„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)